Book Your Stay!

testimonials

  Options For Campers

  what we offer
  Göksu Tabiat Kampı Bolu
  Lütfen Bilgi AlınızGünlük
  Bungalov Evler

  Ahşaptan üretilmiş olan bungalov evlerimiz özel ve konforludur. Her birinde özel banyo ve klima ve çeşitli özellikler bulunmaktadır.

  Lütfen Bilgi AlınızGünlük
  Karavan

  Macera sevenler için eşsiz doğa manzarasına konumlandıracağınız karavanlar ile, farklı deneyimler yaşamanız için Göksu Tabiat Parkı sizleri bekliyor.

  Lütfen Bilgi AlınızGünlük
  Özel Çadır

  Bolu Göksu Tabiat Kampı Parkı ! Sizlere günlük uygun fiyatlarımızla kiralık çadırlarımız ile konaklama imkanı sağlıyoruz.

  Explore Romantic Campsites

  Spend a RomanticWeekend

  If you and your partner are the type of a couple that enjoys the Great Outdoors, visitour campground and get -10% discount!
  Book a stay
  Discount-10%

  Awesome Amenities

  explore activities
  bg-17-copyright

  Swimming Pool

  Activites

  Food Stands

  Free Wi-Fi

  SportGrounds

  Pets Friendly

  What Clients Say

  testimonials
  Serpil Y…

  İkinci keşif gezimiz mükemmeldi. 2022 sonbaharında onlarla tekrar yürüyüşe çıkacağız ve onları tavsiye etmekte tereddüt etmem. Avcılık, Balıkçılık ve doğa sporları… Ne ararsanız var. Sağolun beyler.

  Serpil Y…

  28 yaşında
  Fatma K…

  Zinde ve deneyimli bir yürüyüş grubuyuz. Kamp sahipleri gruba mükemmel bir şekilde hizmet etmek için çalışıyor . Özelleştirilmiş bir yürüyüş deneyimi yaratmak için bizimle birlikte yürüyorlar. Sizi tekrar seçeceğiz.

  Fatma K…

  25 yaşında
  Türk Ailesi

  Gittiğimiz kamp alanları içerisinde en iyilerinden diyebilirim. İşyeri sahiplerinin ilgisi, yemeklerin lezzeti, doğanın huzuru, gölün manzarası ve oksijen; hepsi mükemmeldi. Yeniden görüşmek dileğiyle. Teşekkür ederiz

  Türk Ailesi

  32 yaşında

  Our News & Events

  read our articles
  19
  Haz
  Bolu Göksu Tabiat Kampı

  En Sevilen Aile Tatilleri

  Kamp yerlerimiz, sevdiğiniz insanlarla harika zaman geçirmek için en iyi yerlerdir. Ailenizi kampımıza getirin ve kendiniz görün!

  20
  Nis
  Göksu Tabiat Kampı Bolu

  Doğanın İçinde Huzur

  Bolu Göksu Tabiat  Parkında çadırınızın ya da karavanızda tatil yapmak kulağa nasıl geliyor? İşte bu kamp alanı misafirlerine bu rahatlığı ve huzuru sunuyor.

  Diller »