Göksu Tabiat Kampı Bolu

Doğa Harikası Tabiat Parkı

Bolu Göksu Tabiat Parkı doğanın içinde konforlu ve estetik tatil yapma anlayışını özgürlüğün sembolü olan şirin çadırlar karavanlar ve bungalov evleriyle birleştiriyor. “Caravan Suites” konseptinin en güzel yanlarından biri ise bir metreküp bile beton kullanılmadan tamamen doğa dostu (ecofriendly) bir tesis olması ve kamping kültürünün en temel hatlarıyla yaşanabilmesi.

Bolu Göksu Tabiat Kampı

Tavsiyeler

Doğanın kalbine yolculuk yapmak isteyen kişiler için yılın en güzel zamanı kampa gidebildikleri zaman diyebiliriz. Çünkü daha önce kamp yapmış kişiler için bu etkinlik vazgeçilmez bir aktivite olmasıyla öne çıkıyor, hatta bir yaşam tarzına dönüşmüş durumda. Söz konusu kamp olduğunda bir kitle daha var ki bu gruptaki kişiler henüz hiç kampa gitmemişler fakat bu deneyimi yaşamayı çok istiyorlar. Yalnızca ilk…

Bolu Göksu Tabiat Kampı

Çadırınızı Nereye Kurabilirsiniz & Nereye Kurmamalısınız?

Kampınızı mümkün olduğunca düz bir zemine kurmaya çalışın. Böylece uyurken daha rahat edebilirsiniz. Çadır kuracağınız yerdeki sivri olabilecek şeylere dikkat edin. Camlar, dikenler, küçük dallar çadırınızın tabanına zarar verebilir. Bu malzemeleri çadır alanından uzaklaştırın.

Bolu Göksu Tabiat Kampı

Balık Tutmak mı ?

Balık tutmak başlı başına bir hobi, keyif kabul edildiğinden balık tutan kişi zihnindeki her şeyi bir kenara atar ve balık tutmaya odaklanır. Balığın ne kadar sürede yakalanacağı, ne kadar balık tutulacağı gibi yapılan işe dair keyifli düşünceler iş – okul – yoğun tempo stresini azaltır.

Diller »