20
Nis

Bolu Göksu Tabiat  Parkında çadırınızın ya da karavanınızın bulunduğu alanda tatil yapmak kulağa nasıl geliyor? İşte bu kamp alanı misafirlerine bu rahatlığı ve huzuru sunuyor.

Bolu İl merkezine 35 km mesafedeki işletmenin önem verdiği detaylardan biri misafirlerinin mahremiyet alanları. Maksimum dört kişinin ağırlandığı çadırlar tek bir aileye veya arkadaş grubuna istedikleri süre boyunca ait oluyor. Böylece yan odadan gelen sesler de uykularınızı kaçırmıyor. Bahçede mangal yakmak isteyenler için gerekli tüm malzemeler de mevcut, ev rahatlığının yanında misafirler kahvaltıları için tazecik yumurtalarını de işletmenin marketinden kendiniz seçebilirsin.

Kamp yaşamını tatil boyunca deneyimleyebilir, gelecekteki emeklilik planlarınız için beyin fırtınalarını poyraz rüzgârına katabilirsiniz. Konum olarak birçok Bolu İl Merkezine  50-55 dakika mesafede olan işletme, karantinada yürüyüşe, koşuya hasret kalmış misafirlerine de yakınındaki çam ormanı ya da göl manzarasında huzurlu, izole anlar vadediyor.

Ama “yok ben sadece durmak istiyorum” diyenlerdenseniz de çardaktaki hamak oldukça cezbedici. Kamp kültürünü deneyimlemek ve farklı bir doğa tatili yaşamak isteyenler için kesinlikle düşünülmesi gereken yerlerden.

Yorum Yap

Diller »